Faydalı Bilgiler

Profesyonel Hizmetler Sağlıyoruz

Her ev sahibi, hem iç hem de dış mekanlarda yapılması gereken bir tamircinin, ev onarımının veya ev geliştirme projesinin bir parçası oluyoruz.

Tadilat Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Birinci Aşama: YIKIM İyi düşünün. Tadilat işine başlamadan önce, evde birleştirmek istediğiniz odalar var mı? Herhangi bir odanın kapısını ördürüp, başka bir duvara açtırmanız işlevselliği arttırır mı? Açık mutfak kullanmak hayatınızı kolaylaştırır mı? Belki de yatak odanıza, banyoya açılan bir kapı yaptırmak isteyebilirsiniz. Bunları iyice gözden geçirin, evde nerede yıkım yapacağına karar verin. Ve yıkım ekibini işe başlatın.

Banyonuzu Güzelleştirmenin Küçük İpuçları…

Diyelimki banyonuzu yaptırmaya karar verdiniz, Hernekadar banyonun konumuna ğöre değişse bile istenilen ölçülerde ise kapının tam karşısına gelen duvara lavabo (Hilton dolaplı )ayna aplik(Aynanın üzerindeki ışık)gelecek şekilde ayarlayın.Kapıyı açınca karşınıza klozet vs… gibi şeyler yerine ışıl ışıl bir görünüm karşılar. Yaptırdıgınız fayans ve malzemeler ne kadar kaliteli olursa olsun banyonuzun tavanını (stpiyer alimyum clip-in klips tavan vs…)gibi tavan kaplama malzemeleriyle kaplattırın.Bu enaz fayans kadar önemlidir Üçüncü önemli şey ise ışık, Aplikle banyo tavanındaki ışıgın tonu anı olmalı,tercihen tasarruflu yüksek voltajlı lamna kullanın. Derz dolgusunu fayansa zıt renkler secin.

Boya Badana Hakkında Bilgi

Duvar boyası yaparken dikkat edilecek hususlardan bir tanesi astarının yapılmasıdır.Duvara astar çekildikten sonra astarın kurumasıyla birlikte duvarda kumumsu bir yapı oluşmaktadır.Bu kumlu yapıyı gidermek için ince zımpara ile duvardan kumlu olan katman giderilir. Zımpara işlemi bittikten sonra zeminin tozu temiz bir bez ile alınır.Bez ile temizlenen duvar zemini boyama için hazırdır.

Su tesisatının önemi ve uygulaması

Tesisatlarınız eski demir boru ise fayans yaptırmadan önce mutlaka yenilemelisiniz.Bunun nedeni eski boruların içinde zamanla pas tortu oluşur bunlar fayans yapılırken aldıgı darbelerden dolayı küçük parcacıklar halinde dökülür, diresklerde veya bataryanın filitlelerinde birikir hem basıncı azaltır hemde borunun patlamasına neden olur.Üzrine yaptırdıgınız ayans ve seramikleride tekrar tamir ettirmek durumunda kalırsınız eger devamını bulabilirseniz..

Hemen Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?

Nerde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz!