İzmir Doğal Taş Ustası

izmir dogal taş ustası
izmir dogal taş ustası
izmir dogal taş ustası

Doğal Taş Ustası

Doğal Taşlar çok çeşitlidir. Doğal taşlar renk çeşitliliğinin fazla olması, standart ebatların yanısıra istenilen ebatlarda kesilebilmesi vb özellikleri ile Mimari tasarım ve uygulamaların vazgeçilmez dekoratif kaplama ve döşeme malzemeleri durumuna gelmiştir.
Doğaltaş kaplama, taş ustası, taş dekorasyon, kayrak taşı daha çok klasik osmanlı taş sanatına dayalı olan çalışmalarımız, son yıllarda gelişen doğaltaş sektörünün etkisiyle özel yapıları (villaları)da çalışma alanımız içine almıştır.Türkiyeninin her yerinde herçeşit doğal taştan her ebatta doğal taş uygulamaları ve tasarımı yapılır, isteyen herkese yapmış olduğumuz uygulamalarla ilgili görseller gönderilir.
 

Verdiğimiz Hizmetler :

Hizmetlerimizin Bazıları
İzmir Boya Badana Ustası Mutfak Dekorasyon
Banyo Yenileme Doğal Taş-Kayrak Taşı
Cam Tuğla Ustası İzmir Alcı Alçıpan duvar
Fayans Seramik ustası, Doğal taş ustası izmir
Tadilat,Tamirat İşleri Granit Seramik Karo ustası

Karşıyaka'Da hizmet veren tecrübeli bir şirketiz. Üstün müşteri hizmetleri ve profesyonel işçilik sunmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye nin her yerinde her çeşit doğal taştan her ebatta doğal taş uygulamaları ve tasarımı yapılır, isteyen herkese yapmış olduğumuz uygulamalarla ilgili görseller gönderilir.Uzman ve deneyimli kadromuzla sizlerleyiz. izmir içi ücretsiz keşif ile sizlerleyiz.

Komple iç tadilat işleri , Mağaza tadilatı , Ev tadilatı , Ofis tadilatı, İş yeri tadilatı, Mutfak tadilatı, Banyo tadilatı, Anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon , ev dekorasyonu , ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama , ses yalıtımı , Mutfak ve Banyo tasarımı.

Hemen Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?

Nerde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz!