İzmir Bahçe Düzenleme

izmir-bahce-duzenleme
izmir-bahce-duzenleme
izmir-bahce-duzenleme

Bahçe Düzenlemesi

Bahçe düzenlemesi, bahar ayları gelmeden önce ekilecek çiçeklerin dikilecek ağaçların belirlenmesi, bunlar için gerekli tohumlar ve fidanların alınması ile kış aylarının sonunda başlar. Herkesin aklında olan soru bahçe düzenlemesi nasıl yapılır sorusudur ancak aslında başlanması gereken nokta ne zaman yapılır olmalıdır. Çünkü bahçe düzenlemesi mevsim geldiğinde, çiçeklerin açması ağaçların tomurcuklanması gereken zamanda yapılmamalı, geç kalmadan zamanında yapılmalıdır. Bahçesi olanlar bilirler, ilk kez bahçesi olacak heyecanlı adaylar için de biz söyleyelim, bahçe düzenlemesi sadece yılda bir kez yapılan bir şey değildir. Bahçemizi temel olarak iki kez düzenleriz, yaz başlamadan ve kış başlamadan. Yaz başlamadan bahçeyi hareketlendirmek, neresine hangi çiçeği dikeceğimize karar vermek süreci oluşturur. Tabiki toprağı da bu ekim dikim işlemleri için hazır hale getirmek. Her bahçe toprağı her tarz çiçek için uygun değildir. Bu yüzden bazen başka yerlerden toprak getirmek gerekebilir. Kış başlamadan sonbahar sonundaki bahçe düzenlemesi ise bahçemizi kışa hazırlamaktır. Bir çok ağaç kış başlamadan yapraklarını döker, genelde çiçekler solar. Bitkiler kendini kışa hazırlar ancak ılık ve hatta biraz soğuk iklimlerde palmiye gibi iklime uygun olmayan bitkiler yetiştiriyorsanız onları sarmanız, kış boyu soğuktan koruyacak hazırlıklar yapmanız gerekir.
 

Bahçe Tasarımları:

Hizmetlerimizin Bazıları
İzmir Boya Badana Ustası Mutfak Dekorasyon
Banyo Yenileme Doğal Taş-Kayrak Taşı
Cam Tuğla Ustası İzmir Alcı Alçıpan duvar
Fayans Seramik ustası, Doğal taş ustası izmir
Tadilat,Tamirat İşleri Granit Seramik Karo ustası

Dekorasyon maliyet tahmini ve sözleşmenin imzalanması anından itibaren, onarımların tamamlanması için gerekli tüm işleri yürütme görevini üstleniriz. Yaptığımız tüm dekorasyon ve tadilat işlerinde gerekli incelemeler ve kontrolleri yaparak anahtar teslim tadilat yapmaktayız.

Biz işciliğimizin kalitesinden ne kadar eminsek, kullandığımız malzemenin kaliesinden de emin olmak isteriz ve hiç bir işimizde müşterilerimizin sonrasında sıkıntı yaşamasını istemeyiz.Bu prensiplerimiz bizi bu kadar kaliteli ve tercih edilen firma haline getiren sebeplerden belirli başlılıarıdır.

Dekorasyon; Yaşanan mekanların kullanım amaçlarına uygun olarak en verimli, ... Bu nedenle duyumsal bilgi ile ussal bilgi her zaman iç içedir.

Hemen Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?

Nerde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz!