İzmir Mermer Silimi ve Cila

izmir-mermer-silimi-cila
izmir-mermer-silimi-cila
izmir-mermer-silimi-cila

Mermer Silimi ve Cila

Özelliğini kaybetmiş mermer traverten döşemeleriniz sulu silim sistemiyle ilk günkü güzelliğni kazandırmak bizim işimiz uzman ekibimizle cila hizmetinide sunmaktayız.

İzmir ALO SİSTRE-CİLA CİLALAMA USTASI İÇİN BİZİ ARAYIN

Mermerlerde zemin döşemesi yada tezgah, lavabo olarak mermer temizliği konusunda zorluk yaşıyor olabiliriz. Mermerin üzerindeki lekeleri temizlemek çok zordur. Mermerdeki lekeleri nasıl çıkartırız, nasıl temizlenir, mermer nasıl parlatılır?

Sizler İçin Önerilerimiz

Boyalı lekeler-Kahve,Meyva, ve nikotin lekeleri içine birkaç damla amonyak katılmış çamaşır suyuyla ovuşturulunca yok olur, sonra durusuyla silmeyi unutmayın. Mürekkep lekesi-Bir kaç damla amonyak % 25 oranında oksijenli suyla lekeleri iyice ovun. Kuruyunca mermerlerinizi yumuşak hafif bir bezle parlatınız. Yağ lekeleri-Mermer üzerindeki yağ lekelerini çıkartabilmek için benzini kullanın.Sararmış mermerleri sabunlu suyla silmelisiniz, sonra tuz eklenmiş limon suyuyla ovuşturunuz ve durulayıp kurutunuz. Pas lekeleri-Oksalit, asitli pas lekeleri için birebir ilaçtır. 1 kaşık oksalit asidi az miktarda sıcak suyun içinde eritiniz, ve buna batırdığınız bir bezle lekeli yerleri tek tek siliniz. Beyaz mermerler-Bol bol tuz ilaveli limon suyuyla siliniz ve 1 bez parçasıyla parlatınız.
 

Verdiğimiz Hizmetler :

Hizmetlerimizin Bazıları
İzmir Boya Badana Ustası Mutfak Dekorasyon
Banyo Yenileme Doğal Taş-Kayrak Taşı
Cam Tuğla Ustası İzmir Alcı Alçıpan duvar
Fayans Seramik ustası, Doğal taş ustası izmir
Tadilat,Tamirat İşleri Granit Seramik Karo ustası

Karşıyaka'Da hizmet veren tecrübeli bir şirketiz. Üstün müşteri hizmetleri ve profesyonel işçilik sunmaktan gurur duyuyoruz.

mermerci, mermerci, ustası SİSTRE-CİLA , ustaları, yaptırmak , yaptırmak istiyorum, uygun , kaliteli, Mermer ekonomik Mermer SİSTRE-CİLAde mermerci SİSTRE-CİLA Mermeru Ustası SİSTRE-CİLA mermerci Usta Mermer Badana Ustası

Tüm banyo ve mutfak yer duvar fayans değişiminde kaliteli çözümler üreterek mekanlarınızı değerli, modern hale getirmek için uzun yıllar temiz ve görsel görünümlü kullanım sağlamanız için fayans Seramik ustası hizmeti ulaştırıyoruz.Hizmet için bize 7/24 ulaşabilirsiniz

Hemen Fiyat Teklifi Almak İster misiniz?

Nerde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçebilirsiniz!